کد خبر:3166
پ

اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گران فروشی اپراتور ها

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گرانفروشی اپراتور ها صادر شد. در این بخشنامه مهلتی ۴۸ ساعته برای بازگرداندن بسته های اینترنت به حالت قبل برای اپراتور ها تعیین شده است. میزان تخلف یکماهه اپراتور همراه اول جریمه ای معادل ۵۱۰ میلیارد تومان […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گرانفروشی اپراتور ها صادر شد.

در این بخشنامه مهلتی ۴۸ ساعته برای بازگرداندن بسته های اینترنت به حالت قبل برای اپراتور ها تعیین شده است.

میزان تخلف یکماهه اپراتور همراه اول جریمه ای معادل ۵۱۰ میلیارد تومان و برای اپراتور ایرانسل جریمه ای ۳۳۰ میلیارد تومانی را به همراه خواهد داشت.

 

 

اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گرانفروشی اپراتور ها

 

بر اساس تصویر نامه‌ای که در کانال تلگرام خبرگزاری ایسنا منتشر شده، این مصوبه به همراه امضای معاون اول ریاست جمهوری، صبح امروز به نهادهای گوناگون رونوشت شده است. تغییرات اخیر در بسته‌های اینترنت اپراتورهای همراه اول و ایرانسل، و البته تلاش وزارت ارتباطات برای برگرداندن آن‌ها به حالت سابق، در یک ماه اخیر به بحث داغ حوزه تلکام در ایران تبدیل شده است.

 

اجازه دولت به وزارت ارتباطات برای برخورد شدید با گرانفروشی اپراتور ها

 

محمدجواد آذری جهرمی در طی روز های اخیر مکررا اعلام کرده بود که در تلاش برای جلوگیری و حل این مشکل است ، حال باید منتظر بود تا ببینیم این بازی حساس بین اپراتور ها و وزارت ارتباطات تا کجا ادامه پیدا خواهد کرد و یا اینکه، این ۲ اپراتور بزرگ حوزه تلکام ایران در پی تفاهمی با وزارت ارتباطات برمی ایند یا خیر.

 

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید