کد خبر:2978
پ

اعلام آمادگی بیش از ۲۰۰ شرکت فناور و استارتاپ برای حضور در اینوتکس ۲۰۲۰

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز سجاد عباسی دبیر نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰) گفت: با شروع ثبت نام رویداد اینوتکس ۲۰۲۰  بیش از ۲۰۰ شرکت و استارتاپ برای حضور در این رخداد مهم ثبت نام کرده‌اند. عباسی ادامه داد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مبلغی بالغ بر […]

 اعلام آمادگی بیش از 200 شرکت فناور و استارتاپ برای حضور در اینوتکس 2020
در نهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس ۲۰۲۰ فرصتی فراهم شده است تا شرکت‌های فناور و استارتاپ‌ها بتوانند به صورت مستقیم با شرکت‌های بزرگ ارتباط برقرار کنند. به گفته دبیر این رویداد، تا کنون بیش از ۲۰۰ شرکت فناور و استارتاپ در این گردهمایی ثبت نام کرده‌اند.

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز سجاد عباسی دبیر نهمین نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس ۲۰۲۰) گفت: با شروع ثبت نام رویداد اینوتکس ۲۰۲۰  بیش از ۲۰۰ شرکت و استارتاپ برای حضور در این رخداد مهم ثبت نام کرده‌اند.

عباسی ادامه داد: با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مبلغی بالغ بر ۹۰ درصد هزینه حضور در نمایشگاه، به صورت یارانه پرداخت شده است تا شرکت‌ها و استارتاپ‌ها بتوانند از این فرصت برای جذب سرمایه استفاده کنند. در واقع هزینه حضور در نمایشگاه بالغ بر ۳ میلیون تومان است، اما استارتاپ‌ها و شرکت‌ها مبلغی بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ هزار تومان پرداخت می‌کنند.

وی همچنین بیان کرد: در رودیداد جنبی اینوتکس کوآپ، فرصتی فراهم شده است تا استارتاپ‌ها و شرکت‌های فناور به صورت رو در رو با نمایندگان شرکت‌های بزرگی مانند شرکت‌های خودور سازی مذاکره کنند. این ملاقات‌ها می‌تواند به جذب سرمایه و حل نیازهای فناورانه شرکت‌های بزرگ منتهی شود.

به گفته عباسی، همچنین در این رویداد مذاکرات متعددی در جریان است تا سخنرانان بین‌المللی از کشورهای مختلف  در این رویداد حضور یابند. برخی از برندگان جایزه مصطفی(ص) که در کشور خودشان کسب و کارهای فناورانه تاسیس کرده‌اند، نیز به عنوان سخنران به این رخداد دعوت شده‌اند.

نهمین نمایشگاه بین المللی اینوتکس ۲۰۲۰ به همت معاونت علمی و فناوری ریاست جهوری، در ۲۲ مرداد ماه سال جاری  برگزار می‌شود. این رخداد بزرگ حوزه فناوری، پذیرای شرکت‌های فناور، استارتاپ‌ها و فعالین عرصه نوآوری از سراسر جهان است. به دلیل شیوع ویروس کرونا، بخشی از غرفه‌های این رویداد به شکل مجازی و سه بعدی طراحی شده است.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید