کد خبر:1366
پ

ال جی از مانیتور ۳۱/۵ اینچی UltraFine Ergo با پایه ارگونومیک رونمایی کرد

مانیتور Ergo باتوجه به نامش از بازوی ارگونومیکی خلاقانه‌ای برخوردار است که انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری را نسبت به سایر پایه‌های نمایشگرهای LCD ارائه می‌دهد و زاویه‌های دید جدیدی را فراهم می‌کند. صفحه‌نمایش جدید UltraFine Ergo ال‌جی با عنوان ۳۲UN880 معرفی شده و از پنل IPS در ابعاد ۳۱/۵ اینچی بهره برده است. این مانیتور ال‌جی از رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، حداکثر روشنایی ۳۵۰ […]

مانیتور Ergo باتوجه به نامش از بازوی ارگونومیکی خلاقانه‌ای برخوردار است که انعطاف‌پذیری بسیار بیشتری را نسبت به سایر پایه‌های نمایشگرهای LCD ارائه می‌دهد و زاویه‌های دید جدیدی را فراهم می‌کند. صفحه‌نمایش جدید UltraFine Ergo ال‌جی با عنوان ۳۲UN880 معرفی شده و از پنل IPS در ابعاد ۳۱/۵ اینچی بهره برده است. این مانیتور ال‌جی از رزولوشن ۳۸۴۰ در ۲۱۶۰، حداکثر روشنایی ۳۵۰ نیت، نسبت کنتراست ۱۰۰۰: ۱، نرخ نوسازی ۶۰ هرتز، زمان پاسخ‌دهی ۵ میلی‌ثانیه و زاویه دید ۱۷۸ درجه در حالت عمودی و افقی برخوردار است.

مانیتور LG

طبق معمول نمایشگرهای UltraFine ال‌جی برای مشتریان حرفه‌ای که به‌دنبال رنگ‌های دقیق هستند ساخته شده است. این مانیتور جدید می‌تواند ۱/۰۷ میلیارد رنگ را به نمایش بگذارد و از ۹۵٪ از رنگ‌های DCI-P3 پشتیبانی خواهد کرد. متاسفانه جزییات بیشتری در رابطه با پشتیبانی از رنگ‌های این محصول منتشر نشده است. به‌طور معمول مانیتورهای UltraFine ال‌جی فقط از DCI-P3 پشتیبانی می‌کنند که این امر انتخاب آن‌ها را برای سیستم‌های مک عالی‌تر خواهد کرد.

مانیتور LG

آنچه در مورد این مانیتور جدید LG کمی غیرمعمول بوده، پشتیبانی FreeSync از AMD است که این ویژگی بیشتر برای بازی استفاده می‌شود. از سوی دیگر HDR10 نیز در این مانیتور پشتیبانی شده و سطح پایه‌ای از پشتیبانی HDR را ارائه می‌دهد.

نکته‌ی اصلی فروش صفحه‌نمایش UltraFine Ergo ال‌جی، مطمئناً بازوی محرک آن است. در پایه‌ی بازو از گیره‌ی C استفاده شده که تقریبا امکان اتصال به هر سطحی را فراهم خواهد کرد.

مانیتور LG

با وجود این بازوی محرک، امکان تنظیم ارتفاع، شیب و چرخش مانیتور به‌راحتی امکان‌پذیر خواهد بود. به‌طورکلی این بازو و طراحی پایه‌ی مانیتور کاملا متفاوت از تمامی نمایشگرهای استاندارد بوده است.

مانیتور LG

در بخش اتصالات، نمایشگر جدید UltraFine Ergo کاملا از سایر مانیتورهای این خانواده متفاوت بوده و بدون پورت Thunderbolt 3 طراحی شده است. از سوی دیگر در این مانیتور یک ورودی DisplayPort، دو پورت HDMI و یک ورودی USB Type-C قرار گرفته و همچنین از یک هاب USB دو پورت بهره می‌برد. در این مانیتور خبری از بلندگوهای داخلی یا جک هدفون نخواهد بود.

مانیتور ۳۱/۵ اینچی UltraFine Ergo ال‌جی در سال ۲۰۲۰ عرضه می‌شود، اما قیمت آن هنوز مشخص نشده است.

کلیدواژه : UltraFine Ergo
ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید