کد خبر:3028
پ

امکان افزودن ویدیو به پروفایل در اخرین اپدیت تلگرام!

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – به‌روزرسانی امروز پیامرسان تلگرام امکان افزودن ویدیو را به پروفایل میسر ساخته است،از دیگر موارد افزوده شده قابلیت به اشتراک گذاری و ذخیره‌سازی تعداد نامحدودی فایل هر یک تا حجم ۲ گیگابایت میباشد. ویدیوهای پروفایل از این پس می‌توانید یک ویدیو برای پروفایلتان آپلود کرده و یک فریم […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – به‌روزرسانی امروز پیامرسان تلگرام امکان افزودن ویدیو را به پروفایل میسر ساخته است،از دیگر موارد افزوده شده قابلیت به اشتراک گذاری و ذخیره‌سازی تعداد نامحدودی فایل هر یک تا حجم ۲ گیگابایت میباشد.

ویدیوهای پروفایل

از این پس می‌توانید یک ویدیو برای پروفایلتان آپلود کرده و یک فریم از آن را به عنوان عکس پروفایل ثابت خود در گفتگوها انتخاب کنید. لحظات خوب خود را به اشتراک بگذارید یا مثل یک عکس جادویی از هری پاتر برای دیگران چشمک بزنید یا دست تکان دهید.

روتوش کردن پوست

هر عکس و ویدیویی که با دوربین سلفی بگیرید، از این پس در قسمت ویرایشگر رسانه دارای قابلیت صاف کردن پوست است.

 

 

عکس‌های کوچک

نمایش ریزعکس‌ها فهرست گفتگو با این قابلیت به سرعت متوجه شوید که چه رسانه‌ای در یک پیام است.

امکان افزودن ویدیو به پروفایل در اخرین اپدیت تلگرام!

ریزعکس‌های جدید همچنین در اعلان‌ها و نتایج جستجوی پیام نیز نشان داده می‌شوند.

 

جدا کردن گفتگوهای جدید از طرف غیرمخاطبین

به لطف قابلیت افراد نزدیک و گروه‌هایی که تا ۲۰۰,۰۰۰ نفر عضو دارند، همیشه می‌توانید کسی را برای صحبت کردن پیدا کنید. افراد معروف گاهی اوقات ممکن است مشکلی برعکس این مسئله را داشته باشند و بخواهند توجهات دریافتی به خودشان را کمتر کنند. ما این مشکل را برطرف کردیم.

در صورتی که پیام‌های زیادی دریافت می‌کنید، این گزینه جدید را در تنظیمات حریم خصوصی و امنیت امتحان کنید که گفتگوهای جدید از غیرمخاطبین را به صورت خودکار بایگانی و بی‌صدا می‌کند. شما می‌توانید هر زمان که بخواهید در پوشه بایگانی به این گفتگوها دسترسی داشته باشید و آن‌ها را با یک ضربه به فهرست گفتگوهای اصلی بازگردانید.

آمار گروه‌ها

مالکین گروه‌های بزرگ با بیش از ۵۰۰ عضو از این پس می‌توانند نمودارهای با جزئیات از میزان فعالیت و رشد خود را مشاهده کنند. همچنین در آمار گروه‌ها فهرست اعضای برتر از لحاظ تعداد پیام ها و‌ میانگین تعداد کاراکترها در آن‌ها نمایش داده می‌شوند.

 

حساب‌های کاربری چندگانه

در تلگرام شما می‌توانید بدون خارج شدن بین ۳ شماره تلفن مختلف جابجا شوید. کاربران موبایل  از سال ۲۰۱۷ از این قابلیت بهره‌مند هستند و اکنون این قابلیت به پلتفرم چند پلتفرمی تلگرام هم افزوده می‌شود.

 

اموجی‌های متحرک بیشتر

لشکر اموجی‌های متحرک ما در حال رشد است. برای این که یک از آن‌ها 👇 را در گفتگویتان داشته باشید، کافیست یک اموجی تکی را در پیام ارسال کنید و شاهد زنده شدن آن باشید.

 

 

و یک خبر دیگر

از سال ۲۰۱۴، کاربران تلگرام فایل‌هایی تا حجم هر یک ۱٫۵ گیگابایت را به اشتراک بگذارند

حالا کاربران تلگرام می‌توانند تعداد نامحدودی فایل از هر نوعی را ارسال کنند، که هر فایل می‌تواند تا سقف ۲ گیگابایت حجم داشته باشد.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید