کد خبر:3251
پ

اپل خط تولید iPhone SE 2020 را به هند منتقل کرد

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – iPhone SE 2020 به لیست آیفون هایی که در هند مونتاژ می شوند ، می پیوندد. احتمالاً این اقدام به اپل کمک می کند تا از پرداخت ۲۰٪ مالیات بر واردات بر تلفن ها جلوگیری کند و همچنین قیمت را برای مصرف کنندگان کم نگه دارد. […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – iPhone SE 2020 به لیست آیفون هایی که در هند مونتاژ می شوند ، می پیوندد. احتمالاً این اقدام به اپل کمک می کند تا از پرداخت ۲۰٪ مالیات بر واردات بر تلفن ها جلوگیری کند و همچنین قیمت را برای مصرف کنندگان کم نگه دارد.

 

اپل خط تولید iPhone SE 2020  را به هند منتقل کرد
iPhone SE (2020) اکنون در هند مونتاژ می شود

 

اپل مونتاژ آیفون SE 2020 خود را در هند آغاز کرده است. این تلفن توسط شریک تجاری اپل بنام ویسترون در بنگالورو مونتاژ می شود. این اقدام به احتمال زیاد به اپل کمک می کند تا از پرداخت ۲۰٪ مالیات بر واردات بر روی تلفن های هوشمند جلوگیری کند.

 

اپل در بیانیه ای گفت: “iPhone SE  با استفاده از قدرتمندترین تراشه ما و قیمتی مقرون به صرفه جز محبوب ترین اسمارت فون های تولید شده است و ما از این که آن را در هند برای مشتریان خود تهیه می کنیم ، هیجان زده ایم.”

 

iPhone SE 2020 به لیست کوچکی از تلفنهایی که اپل در هند مونتاژ می کند ، پیوست. تاکنون این شریک تجاری اپل، آیفون ۶S ، آیفون ۷ ، آیفون XR و پرچمدار سال گذشته آیفون ۱۱ را مونتاژ کرده است.

 

در اوایل سال جاری ، مدیرعامل اپل تیم کوک در تماس تلفنی اظهار داشت که تولید در هند یکی از اولویت های اصلی آن است.

وی گفت: “من فکر می کنم هند در طولانی مدت یک بازار بسیار مهم برای ما خواهد بود و این اقدام یک چالش بسیار خوب برای اپل است. ما چیزهای زیادی یاد می گیریم و بدنبال یک راه معقول برای کاهش قیمت محصولات خود خواهیم بود ”

 

تولید ایفون در هند همچنین به اپل کمک خواهد کرد که در آینده وابستگی به چین را کاهش دهد. این شرکت در سایر کشورها از جمله ویتنام به عنوان یکی از قطب های تولید خود تحقیق کرده است.

 

گفته می شود ، اپل ممکن است بیشتر به دنبال استفاده از طرح PLI دولت هند باشد. براساس گزارش ها ، شرکای تولید کننده اپل Foxconn ، Wistron و Pegatron نیز درخواست این طرح را داده اند.

 

همچنین گفته می شود اپل قصد دارد مونتاژ آیفون ۱۲ را در اواسط سال ۲۰۲۱ در هند برنامه ریزی کند. آیفون ۱۲ یک گوشی پرچمدار آینده از طرف اپل است و پیش بینی می شود ماه آینده رونمایی شود. گزارش ها حاکی از آن است که آیفون ۱۲ اپل توسط Wistron در Bengaluru مونتاژ خواهد شد.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید