کد خبر:2906
پ

اینستاگرام درحال کار بر روی ویژگی جدید “See All Stories” است

    طبق گزارش ها ، اینستاگرام یک ویژگی با نام “See All Stories” را آزمایش می کند. با بهره برداری از آن ، صفحه اصلی را به طور کامل به داستانها گسترش می دهد. به جای ردیف افقی فعلی در بالای صفحه اصلی ، آنها را در قالب شبکه مشاهده خواهید کرد. به گزارش […]

اینستاگرام درحال کار بر روی ویژگی جدید "See All Stories" است

 

 

  • طبق گزارش ها ، اینستاگرام یک ویژگی با نام “See All Stories” را آزمایش می کند.

  • با بهره برداری از آن ، صفحه اصلی را به طور کامل به داستانها گسترش می دهد.

  • به جای ردیف افقی فعلی در بالای صفحه اصلی ، آنها را در قالب شبکه مشاهده خواهید کرد.

به گزارش ایران آی تی نیوز  ،طبق گزارش کاربران صفحه اصلی اینستاگرام برخی شروع به نمایش دو ردیف استوری در این برنامه کرد بود .و خیلی زود پس از اخرین بروزرسانی این شبکه اجتماعی این قابلیت ناپدید شد ، به نظر می رسد اینستاگرام در حال آزمایش شیوه جدیدی برای نمایش Stories است. در حال حاضر تصاویری در رسانه های خبری در حال انتشار است که یک صفحه کامل از استوری های اینستاگرام را نشان می دهد ،پیشبینی میشود این قابلیت با استقبال کاربران جهت مشاهده بهتر این بخش مواجه شود.

اینستاگرام درحال کار بر روی ویژگی جدید "See All Stories" است

 

طبق گزارش ها ، اینستاگرام که متعلق به فیس بوک طرح جدیدی را برای استوری های اینستاگرام آزمایش می کند. در حال حاضر ، اکثر کاربران فقط یک ردیف از استوری ها را مشاهده می کنند ، در حالی که برخی کاربران از نمایش دو ردیفی این بخش گزارش داده بودند. اما اکنون ،امروز اینستاگرام گزارش می دهد که یک ویژگی با نام “See All Stories” را آزمایش می کند. با بهره برداری از آن ،بخشی از صفحه اصلی به طور کامل به استوری ها اختصاص میابد و به جای ردیف افقی فعلی در بالای صفحه نخست ، آنها را در قالب یک مجموعه مشاهده خواهید کرد.

 

این ویژگی هفته گذشته توسط یک مدیر رسانه اجتماعی در کالیفرنیا بنام جولیان گامبو ، در توییتر منتشر کرده بود ، گرفت. تصویر زیر در واقع همه چیزهایی است که باید در مورد ویژگی آینده و نحوه ظاهر آن بدانید.

 

 

اینستاگرام درحال کار بر روی ویژگی جدید "See All Stories" است

 

اینستاگرام پیش از این نیز در TechCrunch تأیید کرده بود که در حال آزمایش تعمیرات اساسی در این بخش است ، و گفته بود با فرمت مشاهده دو ردیف استوری و با آزمایش روی تعداد محدودی از کاربران شروع می شود. با این حال ، اینستاگرام فاش نکرده بود که چه زمانی قصد دارد از طراحی جدید این بخش رونمایی کند.

 

 

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید