کد خبر:1795
پ
بانک پاسارگاد برای مبالغ بیش از یک میلیون تومان رمز ایستا کارت را غیر فعال کرده است.

بانک پاسارگاد رمز ثابت کارت ها را غیر فعال کرد

    به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز ، فعال سازی رمز های یکبار مصرف همچنان در شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری در جریان است. بانک‌ها و موسسات اعتباری در حال حاضر از طریق اپلیکیشن های بومی و یا همراه بانک و اینترنت بانک رمز های یکبار مصرف را برای مشتریان فعال می‌کنند. […]

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز ، فعال سازی رمز های یکبار مصرف همچنان در شعب بانک‌ها و موسسات اعتباری در جریان است.

بانک‌ها و موسسات اعتباری در حال حاضر از طریق اپلیکیشن های بومی و یا همراه بانک و اینترنت بانک رمز های یکبار مصرف را برای مشتریان فعال می‌کنند.

اما با راه اندازی سامانه هریم بانک مرکزی منوی رمز یکبار مصرف در درگاه‌های خرید اینترنتی قرار گرفته و مشتریان می‌توانند از طریق پیامک رمز یکبار مصرف کارت خود را دریافت کنند.

البته رمزهای ثابت طبق گفته برخی از بانک ها و موسسات اعتباری تا پایان دی ماه سال جاری فعال می باشد و پس از آن دیگر قابل استفاده نخواهد بود.

در این بین با توجه به اتصال بانک پاسارگاد به سامانه هریم بانک مرکزی و دریافت رمز یکبار مصرف پیامکی برای کارت‌های این بانک، رمز ایستا غیر فعال شده است.

این موضوع را روز گذشته بانک پاسارگاد با ارسال پیامک به کلیه مشتریان خود اطلاع رسانی کرده که متن آن به شرح ذیل است؛
“مشتری گرامی از این پس رمز پویای کارتهای بانک پاسارگاد علاوه بر موبایل بانک و #۷۲۰* از طریق گزینه دریافت رمز پویا در درگاه های پرداخت نیز ارسال میشود. همچنین در حال حاضر برای مبالغ بیش از ده میلیون ریال در روز، استفاده از رمز دوم پویا الزامی است.”

بدین ترتیب خرید با رمزهای ایستا برای مبالغ بیش از یک میلیون تومان با کارتهای عابر بانک پاسارگاد عملاً غیرممکن شده است.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید