کد خبر:3254
پ

برنامه Find My Mobile سامسونگ اکنون در حالت آفلاین نیز قابل ردیابی است

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – در بروزرسانی جدید برنامه Find My Mobile سامسونگ این امکان را به کاربران میدهد تا در حالت افلاین نیز تلفن همراه گم شده خود را ردیابی کنند. به گفته ۹to5Google ، ویژگی ردیابی آفلاین تلفن همراه سامسونگ در حال حاضر بر روی نسخه ۷٫۱٫۰۸٫۰ قابل […]

برنامه Find My Mobile سامسونگ اکنون در حالت آفلاین نیز قابل ردیابی است

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – در بروزرسانی جدید برنامه Find My Mobile سامسونگ این امکان را به کاربران میدهد تا در حالت افلاین نیز تلفن همراه گم شده خود را ردیابی کنند.

به گفته ۹to5Google ، ویژگی ردیابی آفلاین تلفن همراه سامسونگ در حال حاضر بر روی نسخه ۷٫۱٫۰۸٫۰ قابل استفاده است.شما قادر خواهید بود با در اختیار داشتن یکی از گوشی های سری Galaxy سامسونگ بصورت آفلاین تلفن همراه خود را ردیابی کنید و مکان دوستان نزدیک خودتان را مشاهده کنید  این ویژگی همچنین می تواند ساعت های هوشمند را نیز پیدا کند.

به طور پیشفرض ، ردیاب هایی مانند Find My Mobile و Find My Device از Wi-Fi یا داده های تلفن همراه برای مشخص کردن مکان تلفن گمشده استفاده می کنند. با این وجود ، در مکان هایی که امکان دسترسی به اینترنت مقدور نیست ، یا در مواردی که تلفن همراه شما سرقت می شود و اتصال اینترنت آن را خاموش می شود ، ویژگی یافتن آفلاین ممکن است شما را نجات دهد ، اما برای این کار نیاز به تلفن هوشمند دیگری از سری Galaxy سامسونگ دارید.

پس از به روزرسانی برنامه Find My Mobile ، یافتن آفلاین به طور پیش فرض فعال نمی شود ، اما سامسونگ برای اطلاع صاحبان تلفن های هوشمند Galaxy از ویژگی های این کار ، همانطور که توسط Max Weinbach XDA مشخص شده است ، اعلان های برای شما را ارسال می کند.

 

سامسونگ ، اپل را در زمینه یافتن تلفن همراه دنبال می کند

ویژگی Find My phone اپل ، سامسونگ را به فکر ساختن برنامه ای برای پیدا کردن گوشی های گم شده بصورت آفلاین انداخته است ، زیرا این ویژگی سال گذشته در برنامه Find My phone با رونمایی از iOS 13 معرفی شد.

یافتن آفلاین برای دستگاه های iOS ممکن است از طریق Apple ID کاربر در تنظیمات فعال شود ، جایی که با فعال کردن گزینه Find My نیز گزینه ای برای فعال کردن این ویژگی ارائه می شود.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید