کد خبر:3002
پ

به روزرسانی بعدی ویندوز ۱۰ می تواند با تغییرات بزرگتری از جمله منوی استارت جدید همراه باشد.

    به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – مایکروسافت در مورد این اپدیت توضیح می دهد : “این طرح شروعی برای شخصی سازی بیشتر برای کاربران این ویندوز است ، اما اگر به دنبال رنگ و لعاب بیشتری برای ویندوز خود هستید ، ابتدا مطمئن شوید که گزینه قابلیت Windows dark theme […]

به روزرسانی بعدی ویندوز 10 می تواند با تغییرات بزرگتری از جمله منوی استارت جدید همراه باشد.
مایکروسافت اکنون در حال کار بر روی منوی استارت جدید برای بروزرسانی ۲۰H2 است.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – مایکروسافت در مورد این اپدیت توضیح می دهد : “این طرح شروعی برای شخصی سازی بیشتر برای کاربران این ویندوز است ، اما اگر به دنبال رنگ و لعاب بیشتری برای ویندوز خود هستید ، ابتدا مطمئن شوید که گزینه قابلیت Windows dark theme را روشن کنید. برای “شروع ، به تنظیمات رفته گزینه Personalization را انتخاب نمایید و قابلیت Windows dark theme را فعال کرده.

سایر تغییرات در نسخه ۱۹۰۴۲٫۴۲۱ شامل اصلاح نحوه کار Alt-Tabbing در رابطه با مرورگر Microsoft Edge است. در اصل ، این اجازه را می دهد تا هر برگه ای که در مرورگر باز کرده اید به عنوان یک عنصر جداگانه هنگام Alt-Tabbing از طریق اجرای کارهایتان ظاهر شود.

این عمل ممکن است در ابتدا گیج کننده یا ناخوشایند باشد اگر کلیه زبانه ها را باز کنید ،به هر حال ممکن است ایده این ویژگی را نپسندید – بنابراین مایکروسافت غیر فعال کردن آن را آسان کرده است و با جستجو واژه Alt-Tabbing  میتوانید انرا غیر فعال نمایید.

توجه داشته باشید که برای به دست آوردن این ویژگی های Edge ، باید نسخه Canary یا Dev build مرورگر را اجرا کنید 

تغییرات مختلف دیگری نیز وجود دارد ، به عنوان مثال مایکروسافت در وبلاگ خود توضیح میدهد: این موارد شامل ترفندهایی برای اعلان ها و تنظیمات و همچنین شخصی سازی نوار وظیفه هنگام تنظیم ویندوز ۱۰ است. مورد دوم به این معناست که نوار بوکمارک بر اساس حساب Microsoft خود با نمادهای مرتبط با شما جمع خواهد شد (بنابراین اگر قبلاً یک تلفن هوشمند را وصل کرده اید ، برنامه تلفن خود را از قبل در نوار وظیفه خواهید داشت).

بنابراین به نظر می رسد که بروزرسانی بعدی برای ویندوز ۱۰ بیش از موارد جزئی مانند به روزرسانی نوامبر ۲۰۱۹ خواهد بود ، اگرچه گفته می شود ، تغییرات ذکر شده ممکن است همه برنامه ریزی مایکروسافت باشد.

با این وجود ، نگاه جدید برای منوی Start یک تغییر عمده در سطح زیبایی شناختی است ، می توان کارهای بیشتری را در زمینه تغییر ظاهر منو انجام داد.

مری جو فولی خبرنگار ZDNet  مدعی شده است که ویندوز ۱۰ ممکن است تا نیمه اول ۲۰۲۱ بروزرسانی نداشته باشد ، و بنابراین این ویژگی هایی که برنامه ریزی شده بودند برای این به روزرسانی به روزرسانی ۲۰H2 منتقل شده است.

این غول نرم افزاری در بهار ۲۰۲۱ قصد دارداولین نسخه تجاری ویندوز ۱۰X را معرفی نماید.

کلیدواژه : اپدیت ویندوز 10
ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید