کد خبر:3159
پ

توییتر درحال آزمایش قابلیت جدیدی بنام “نقل قول” است

    به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – در اوایل سال جاری ، شبکه های اجتماعی توییتر به کاربران iOS ، Android و وب امکان استفاده از Retweets با امکان مشاهده نظرات را فراهم کرد:برای این کار کافیست روی گزینه “Retweets” کلیک کنید تا ببینید چه کسی پست اصلی را با متن […]

توییتر درحال آزمایش قابلیت جدید "نقل قول" است
توییتر در حال ازمایش قابلیت نقل قول “Quotes” برای پیگیری راحت تر ریتوییت و کامنت هاست.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوزدر اوایل سال جاری ، شبکه های اجتماعی توییتر به کاربران iOS ، Android و وب امکان استفاده از Retweets با امکان مشاهده نظرات را فراهم کرد:برای این کار کافیست روی گزینه “Retweets” کلیک کنید تا ببینید چه کسی پست اصلی را با متن ، عکس ، فیلم و GIF بازنشر کرده است. سخنگوی این شرکت میگوید: اکنون در حال آزمایش قابلیت “Quotes” یا نقل قول کردن هستیم تا ببینیم آیا این امکان دسترسی را به توییت ها آسانتر و قابل درک تر را می کند یا خیر . در این ویژگی تصویر کاربر منتشر کننده آن توییت ،تعداد نقل قول ها، Retweets و Likes ها همگی در کنار هم ظاهر می شود.

 

توییتر برای تشخیص بهتر واقعیت و داستان قدم برداشته است ، و میخواهد با استفاده از قابلیت جدید Quotes باعث شود تا کاربران قبل از ریتوییت خبر ، مقاله را بخوانند و از صحت درستی آن مطمئن شوند. 

 

 

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید