کد خبر:3284
پ

رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات برگزار می‌شود

    به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز ، این رویداد مجازی (وبینار) به منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش بنیان برای رفع چالش‌های این حوزه برگزار خواهد شد و موضوعات مورد بررسی در این رویداد شامل امنیت در اپراتورها، بانک‌ها، فضای مجازی، شبکه‌های کنترل صنعتی و بلاکچین است. بر اساس […]

رویداد معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات (افتا) با هدف بهم‌رسانی عرضه و تقاضای نوآوری حوزه امنیت در فناوری اطلاعات در روز‌های ۱۶ تا ۱۸ شهریور ماه جاری به صورت آنلاین و رایگان به همت صندوق نوآوری و شکوفایی برگزار می‌شود.

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز ، این رویداد مجازی (وبینار) به منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش بنیان برای رفع چالش‌های این حوزه برگزار خواهد شد و موضوعات مورد بررسی در این رویداد شامل امنیت در اپراتورها، بانک‌ها، فضای مجازی، شبکه‌های کنترل صنعتی و بلاکچین است.
بر اساس این گزارش، علاوه بر ارائه نیاز‌های فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات، جلسات پرسش و پاسخ زنده و تشریح نحوه تعامل شرکت‌های بهره‌بردار حوزه افتا با شرکت‌های دانش بنیان، مذاکرات تجاری B۲B به صورت آنلاین، برگزاری کارگاه‌های معرفی نقش مالکیت فکری و دریافت استاندارد‌ها در توسعه بازار محصولات حوزه افتا و معرفی حمایت‌های صندوق نوآوری و شکوفایی و نیز معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از بهم‌رسانی عرضه و تقاضای فناوری نیز برگزار خواهد شد.
شرکت‌های دانش بنیان علاقه‌مند به بهره‌مندی از این رویداد می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت تقاضا به سامانه غزال به آدرس http://ghazal.inif.ir مراجعه کرده یا با شماره‌های ۰۲۱-۷۷۲۴۰۰۱۷ و ۰۲۱-۷۷۲۴۰۰۲۷ تماس بگیرند.
حضور در این رویداد برای عموم آزاد و رایگان است و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به نشانی https://evnd.co/hqczd  برای حضور در این رویداد ثبت نام کنند.
رویداد مجازی معرفی نیاز‌های فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات، فرصتی برای شناسایی و رفع نیاز‌های فناورانه این حوزه با حضور واحد‌های صنعتی، شرکت‌های فناور و دانش بنیان و مراکز دانشگاهی است.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید