کد خبر:1715
پ
رییس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور اعلام کرد تلفن‌های همراهی که مدتی پیش به خاطر رجیستری قطع شده بود به تدریج و بر اساس اولویت وصل خواهند شد.

سرنوشت ۲۸ هزار گوشی که بعد از رجیستری قطع شد

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز محمد مهدی غفوریان گفت: در حال حاضر بازار تلفن همراه به یک ثبات رسیده است و وضعیت نسبت به قبل بهتر شده است، البته رکودی نیز در بازار وجود دارد که فقط متعلق به بازار گوشی نیست بلکه در تمامی صنوف وجود دارد. رییس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز محمد مهدی غفوریان گفت: در حال حاضر بازار تلفن همراه به یک ثبات رسیده است و وضعیت نسبت به قبل بهتر شده است، البته رکودی نیز در بازار وجود دارد که فقط متعلق به بازار گوشی نیست بلکه در تمامی صنوف وجود دارد.

رییس اتحادیه تجهیزات مخابراتی البرز در خصوص بحث رجیستری و گوشی‌هایی که مهر ماه در راستای این طرح قطع شده بود، گفت: مدتی قبل ۲۸ هزار تلفن همراه مسافری قطع شد که با قول وزیر صنعت و جلسات متعدد با مسئولین کشوری، مساعدت و پیگیری مسوولان سامانه همتا و کمیته تلفن همراه کشور وصل خواهند شد.

رییس کمیته تخصصی تلفن همراه کشور ادامه داد: البته در میان این ۲۸ هزار دستگاه، گوشی مشکل دار نیز وجود داشت به همین دلیل و وجود قاچاقچیان در این زمینه، این ۲۸ هزار موبایل با اولویت و به تدریج وصل خواهد شد.

غفوریان در ادامه در خصوص حجم مالی این تلفن های همراه گفت: قسمت اقتصادی و مالی این دستگاه‌ها بسیار حجیم است، اگر هر دستگاه را میانگین پنج میلیون تومان تصور کنیم متوجه عدد آن می‌شویم.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید