کد خبر:3257
پ

فناوری AR جدید آمازون به شما در چیدمان وسایل منزل کمک میکند!

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز -آمازون غول تجارت الکترونیکی ابزار جدید واقعیت افزوده (AR) جدیدی را برای کاربران خود ارائه می دهد ، این فناوری در حال حاضر فقط برای کاربران iOS در دسترس است ، و به شما امکان می دهد چندین مدل مبلمان را در یک اتاق در خانه […]

فناوری AR جدید آمازون به شما در چیدمان وسایل منزل کمک میکند!
خریدارانی که به جستجوی مبلمان برای خرید آنلاین می روند قطعا از پیشنهاد جدید آمازون استقبال خواهند کرد

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز -آمازون غول تجارت الکترونیکی ابزار جدید واقعیت افزوده (AR) جدیدی را برای کاربران خود ارائه می دهد ، این فناوری در حال حاضر فقط برای کاربران iOS در دسترس است ، و به شما امکان می دهد چندین مدل مبلمان را در یک اتاق در خانه خود قرار دهید تا بتوانید ببینید که چگونه به نظر می رسند.

این ویژگی با نام  Room Decorator ، بر اساس یک پیشنهاد در آمازون از سال ۲۰۱۷ به نام AR View بنا شده است که به شما این امکان را می دهد وسیله های مختلف را در اتاق خود قرار دهید تا ایده بهتری در مورد مناسب بودن آن داشته باشید.

همانطور که توضیح داده شد ، این ویژگی شمارا قادر میسازد تصاویر باکیفیتی از چندین آیتم جدید در یک اتاق داشته باشید. تمام کاری که شما انجام می دهید این است که به سمت برنامه خرید آمازون بروید ، وسایلی از قبلیل مبلمان را انتخاب و بر روی دکمه “view in your room” کلیک کنید.

 

 

از امروز ،قابلیت Room Decorator از طریق بروزرسانی به برنامه آمازون اضافه می شود و انتظار می رود طی چند هفته آینده همه کاربران آن را داشته باشند.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید