کد خبر:2708
پ
ریپورتاژ:

مدیریت سبد سهام عدالت با کیپاد

مدیریت سبد سهام سهام عدالت . ثبت فروش آن از طریق اپلیکیشن کیپاد   با نصب اپلیکیشن کیپاد (کیف پول همراه پاسارگاد) مشمولان سهام عدالت که درطرح آزادسازی سهام عدالت، شیوه سهامداری مستقیم را برای آزادسازی و مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با ورود به اپلیکیشن کیپاد وضعیت سهم‌های موجود در سبد دارایی‌ خود را مشاهده […]

مدیریت سبد سهام عدالت با کیپاد

مدیریت سبد سهام سهام عدالت . ثبت فروش آن از طریق اپلیکیشن کیپاد

 

با نصب اپلیکیشن کیپاد (کیف پول همراه پاسارگاد) مشمولان سهام عدالت که درطرح آزادسازی سهام عدالت، شیوه سهامداری مستقیم را برای آزادسازی و مدیریت سهام خود انتخاب کرده‌اند، می‌توانند با ورود به اپلیکیشن کیپاد وضعیت سهم‌های موجود در سبد دارایی‌ خود را مشاهده و در روزهای آتی در صورت تمایل تا ۳۰ درصد از سهام خود را به فروش برسانند. اپلیکیشن کیپاد محصول بانک پاسارگاد، از نخستین درگاه های غیرحضوری سهام عدالت است که بر اساس مصوبه شورای عالی بورس، امکان مشاهده دارایی سهام عدالت به تفکیک شرکت های بورسی، تعداد و ارزش هر سهم را فراهم کرده است.

در شرایط سخت شیوع کرونا، اپلیکیشن کیپاد در تلاش بوده است تا با فراهم آوردن امکان مدیریت سهام عدالت بدون نیاز به مراجعه حضوری، تمهیداتی را برای رفاه حال کاربران خود فراهم نماید. به عبارت دیگر، دارندگان اپلیکیشن کیپاد می توانند بدون نیاز به مراجعه به شعب بانک و یا داشتن کد بورسی به صورت غیر حضوری و تنها با چند کلیک سهام عدالت خود و حتی اعضای خانواده خود را مدیریت نمایند.

از مزایای استفاده از کیپاد برای مدیریت و فروش سهام عدالت این قابلیت است که در این اپلیکیشن علاوه بر امکان مشاهده صورت وضعیت سبد دارایی، ارزش و قیمت روز سهام، امکان ثبت سفارش غیر حضوری فروش برای کلیه افراد بر اساس شماره شبای تمامی بانک ها که در سامانه سهام عدالت اعلام شده است، وجود دارد و مبلغ فروش سهام به همان شبای اعلام شده واریز خواهد شد.

  • همچنین، بر اساس اعلام سخنگوی ستاد راهبری آزاد سازی سهام عدالت، امکان انتخاب روش مستقیم سهامداری از سوی مشمولین محترم سهام عدالت تا ساعت ۲۴ مورخ ۲۹/۰۳/۹۹ تمدید شده است. لذا، کلیه مشمولین سهام عدالت که خواهان مدیریت سبد دارایی خود هستند، می توانند تا این تاریخ از طریق مراجعه به سایتwww.samanese.ir روش سهامداری مستقیم را انتخاب و سپس از طریق کیپاد به صورت غیر حضوری سبد سهام خود را مشاهده و در نهایت مدیریت نمایند.
  • علاوه بر امکان مشاهده و مدیریت سهام عدالت، از دیگر قابلیت های اپلیکیشن کیپاد امکان پرداخت عوارض آزادراهی، خرید شارژ اپراتور، بسته ‌های اینترنتی، کارت به کارت، ، استعلام و پرداخت خلافی ماشین، مشاهده و پرداخت قبض، دریافت رمز پویا، انتقال پول از طریق شماره موبایل و بدون کارمزد می باشد. برای بهره مندی از خدمات کیپاد می توانید مستقیما از طریق مراجعه به سایت www.kipod.ir آن را دانلود نمایید.
ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید