کد خبر:1654
پ
تسلا نخستین خودروهای «مدل ۳» ساخته شده در گیگافکتوری چین را ۳۰ دسامبر به مشتریانش تحویل می دهد. این شرکت قصد دارد سالانه ۲۵۰ هزار خودرو در این واحد تولید کند.

نخستین خودروهای تسلا ساخت چین عرضه می شوند

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز به نقل از انگجت، شرکت تسلا نخستین خودروهای «مدل۳» که در واحد «گیگافکتوری» این شرکت واقع در شانگهای ساخته شده اند را در ۳۰ دسامبر (دوشنبه) به مشتریانش تحویل می دهد. این در حالی است که تسلا هفته ها منتظر تایید دولت چین برای عرضه خودروها بود. ۱۵ […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز به نقل از انگجت، شرکت تسلا نخستین خودروهای «مدل۳» که در واحد «گیگافکتوری» این شرکت واقع در شانگهای ساخته شده اند را در ۳۰ دسامبر (دوشنبه) به مشتریانش تحویل می دهد. این در حالی است که تسلا هفته ها منتظر تایید دولت چین برای عرضه خودروها بود.

۱۵ مشتری که نخستین خودروهای تسلا ساخته شده در چین را تحویل می گیرند، در حقیقت از کارمندان این شرکت هستند. این شرکت امیدوار است تا قبل از آغاز سال نو چینی (۲۵ ژانویه) عرضه خودروها را به طور عمومی آغاز کند.

تسلا ساخت گیگافکتوری را در ژانویه ۲۰۱۹ آغاز  کرد. تولید خودرو در این واحد از اکتبر سال جاری میلادی  شروع شده است. این شرکت قصد دارد پس از سرعت گرفتن تولیدات، سالانه حدود ۲۵۰ هزار خودرو در گیگافکتوری بسازد. در این واحد علاوه بر «مدل۳» خودروی « مدل Y»نیز تولید می شود.

کارشناسان پیش بینی می کنند در سه ماهه آینده بازار چین سبب شود فروش خودروهای «مدل۳» تسلا رونق بگیرد.

کلیدواژه : تسلا
ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید