کد خبر:3485
پ

نسخه جدید اپلیکیشن کیپـــاد (3.07.225) منتشر شد

کیپاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمتی است نوین از بانک پاسارگاد که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت­های خرد روزمره، عرضه شده است. شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، می­­توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه ­های مختلف […]

کیپاد| کیف پول همراه پاسارگاد، خدمتی است نوین از بانک پاسارگاد که با اتکا به توان فنی شرکت پرداخت الکترونیک پاسارگاد، به صورت آنلاین با هدف ایجاد تحول در عرصه پرداخت­های خرد روزمره، عرضه شده است.
شما با نصب و استفاده از اپلیکیشن کیپاد، می­­توانید پرداختی امن، سریع و آسان را در حوزه ­های مختلف پذیرندگی کیپاد و عوارض جاده ­ای تجربه کنید.

 

خدمات جدید 

 

✅ تاکسی تهران
تا پیش از این پرداخت کرایه تاکسی فقط توسط ریالو و فون پی توی مقدور بود اما هم اکنون از طریق نسخه جدید میتوانید از خدمات تاکسی تهران هم در اپلیکیشن کیپاد بهرمند شوید!
کافیه به جای چندین اپلیکیشن، فقط کیپاد رو نصب داشته باشید!

 

نسخه جدید اپلیکیشن کیپـــاد (3.07.225) منتشر شد

 

✅ پارک حاشیه ای
دیگر نگران پرداخت هزینه پارک های حاشیه ای نباشید، تنها کافییست با نصب کیپاد بر روی تلفن هوشمند خود به قسمت خدمات شهروندی بروید و به راحتی هزینه پارک را پرداخت کنید!

 

نسخه جدید اپلیکیشن کیپـــاد (3.07.225) منتشر شد

 

✅مدیریت پسماند
در اپلیکیشن کیپاد به راحتی میتوانید پسماندهای خودرا رو مدیریت کنید😊 هزینه های پسماند به صورت سالانه بر روی قبض های شما خواهد آمد، دیگر نیازی به نگرانی برای پرداخت هزینه پسماند ها نیست! شما میتوانید از طریق کیپاد براحتی هزینه را پرداخت کنید!

 

 

نسخه جدید اپلیکیشن کیپـــاد (3.07.225) منتشر شد

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید