کد خبر:3055
پ

نوجوان ۱۷ ساله آمریکایی عامل هک حساب های توییتر!

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز مقامات قضایی ایالات متحده روز جمعه در رابطه با هک شدن حساب های توییتری افراد مشهور گفتند که یک پسر ۱۷ ساله از ایالت فلوریدا ،سرگروه و مغز متفکر هک شدن حساب های کاربری از جمله نامزدهای نامزد ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و الون ماسک […]

نوجوان 17 ساله آمریکایی عامل هک حساب های توییتر!

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز مقامات قضایی ایالات متحده روز جمعه در رابطه با هک شدن حساب های توییتری افراد مشهور گفتند که یک پسر ۱۷ ساله از ایالت فلوریدا ،سرگروه و مغز متفکر هک شدن حساب های کاربری از جمله نامزدهای نامزد ریاست جمهوری دموکرات جو بایدن و الون ماسک ، رئیس اجرایی تسلا ، بوده است.

 

وزارت دادگستری امریکا میگوید كه یک نوجوان ۱۹ ساله انگلیسی و یک مرد ۲۲ ساله در شهر اورلاندو ، فلوریدا نیز به همکاری با این شخص متهم شدند.

 

دادستان فلوریدا این فرد ۱۷ ساله را به اسم گراهام کلارک شناسایی و وی را به عنوان یک فرد بزرگسال با ۳۰ فقره کلاهبرداری در دادگاه متهم کرد. مقامات ایالتی فلوریدا گفتند که کلارک حداقل ۱۰۰٫۰۰۰ دلار از این حمله هکری را با استفاده از حساب های افراد مشهور کلاهبرداری کرده است.

آندرو وارن ، دادستان ایالتی فلوریدا ، گفت: “او یک نوجوان ۱۷ ساله است که فقط دبیرستان را فارغ التحصیل دبیرستان است ،” اما اشتباه نکنید: این یک فرد معمولی ۱۷ ساله نبود. “

 

فرد دیگر به نام میسون شپرد ، ۱۹ ساله اهل شهر بوگنر رجیس ، انگلیس که از نام مستعار Chewewon استفاده می کرد ، به جرم کلاهبرداری  و پولشویی متهم شد ، فرد دیگری نیز بنام نیما فاضلی ، ۲۲ ساله ساکن در شهر اورلاندو ، متهم به کمک و تقویت این حملات سایبری بود. 

 

توییتر اظهار داشت که از “اقدامات سریع اجرای قانون” قدردانی می کند.

 

در این حمله هکری هک ، توییت های کلاهبرداری که درخواست دریافت بیت کوین ،ارزهای دیجیتال داشتند ، در ۴۵ حساب توییتر منتشر شدند ، از جمله کسانی که حساب کاربری آنان هک شد جو بایدن ، رئیس جمهور پیشین باراک اوباما و  بیل گیتس هستند.

 

 

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید