کد خبر:3318
پ

واتساپ قابلیت استفاده همزمان از یک حساب را در دیواس های مختلف فراهم میکند

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – پیام رسان WhatsApp در حال توسعه قابلیت استفاده یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف است که به کاربرانش این امکان را امکان می دهد تا همزمان از یک حساب مشابه در دستگاه های مختلف استفاده کنند بدون اینکه به یک دستگاه وابسته باشند. اکنون ، […]

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – پیام رسان WhatsApp در حال توسعه قابلیت استفاده یک حساب کاربری در دستگاه های مختلف است که به کاربرانش این امکان را امکان می دهد تا همزمان از یک حساب مشابه در دستگاه های مختلف استفاده کنند بدون اینکه به یک دستگاه وابسته باشند. اکنون ، مطابق آخرین گزارش WABetaInfo ، ویژگی چند دستگاهی در مرحله نهایی انتشار برای کاربران بتا در سیستم عامل Android است. در این گزارش آمده است: “برنامه بعدی WhatsApp این است که به آزمایش کنندگان بتا امکان استفاده از این ویژگی را می دهد.” در این گزارش همچنین ذکر شده است که اگرچه برخی از ویژگی های این قابلیت هنوز بطور کامل آماده نیست ،اما موارد مهمی مانند گزینه همگام سازی تاریخچه چت ، بی صدا کردن چت ها، ستاره دار کردن گفتگو ها آماده ارائه میباشد.

واتساپ قابلیت استفاده همزمان یک حساب در دیواس های مختلف را فراهم میکند

 

 

این گزارش حتی تصویری از صفحه “دستگاه های مرتبط” را نشان می دهد که دارای یک بخش اختصاصی برای “نسخه Beta” است. فعال کردن این امکان به سایر دستگاه های مرتبط اجازه می دهد تا بدون اتصال در دستگاه اصلی به حساب WhatsApp دسترسی پیدا کنند. خوانندگان باید توجه داشته باشند که به محض فعال کردن این ویژگی ، تمام دستگاه های آنها چت های یکسانی را نشان می دهند و همگام سازی می شوند.طبق گزارش WABetaInfo : “هنگامی که این قابلیت را فعال میکنید دسترسی جدیدی را ایجاد می شود،و دستگاه های شما همگام سازی می شوند و هر اقدامی که از یک دستگاه انجام می شود به طور خودکار در سایر دستگاه ها نیز تکرار می شود”.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید