کد خبر:3280
پ

واتس اپ بزودی قابلیت تغییر پس زمینه برای چت های مختلف را در اندروید منتشر میکند

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – WhatsApp  در حال کار روی ویژگی جدیدی برای برنامه اندرویدی خود است که به آنها اجازه می دهد بر اساس تم مورد استفاده در WhatsApp ، تصویر زمینه متفاوتی را برای چت ها انتخاب و آنها را شخصی سازی کنند.   واتس اپ در تلاش […]

واتس اپ بزودی قابلیت تغییر پس زمینه برای چت های مختلف را برای کاربران اندروید منتشر میکند

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – WhatsApp  در حال کار روی ویژگی جدیدی برای برنامه اندرویدی خود است که به آنها اجازه می دهد بر اساس تم مورد استفاده در WhatsApp ، تصویر زمینه متفاوتی را برای چت ها انتخاب و آنها را شخصی سازی کنند.

 

واتس اپ در تلاش است تا مجموعه ای از ویژگی های جدید را به پلتفرم خود بیاورد. گزینه جستجوی پیشرفته ، استفاده از فضای ذخیره سازی ، استیکر های متحرک جدید و آیکون های جدید برخی از ویژگی هایی است که در حال حاضر عرضه شده است. حال حرف این است که این شرکت روی ویژگی جدیدی کار می کند که به کاربران Android امکان این را می دهد تا تصاویر پس زمینه خود را بر اساس چت های شخصی تنظیم کنند.

 

هم اکنون ، WhatsApp به کاربران اجازه می دهد تا در همه چت های خود یک تصویر زمینه تنظیم کنند. این پس زمینه می تواند یکی از تصاویر پیشفرض این شرکت باشد یا یکی از تصاویر شخصی از گالری تلفن همراه. اکنون ، این شرکت در حال کار بر روی قابلیتی است که کاربران اندروید را قادر می سازد تصاویر پس زمینه مختلف را در گپ های مختلف تنظیم کنند. ویژگی مشابهی برای برنامه مبتنی بر iOS این شرکت نیز وجود دارد.

 

WABetaInfo گزارش می دهد که علاوه بر تنظیم تصاویر زمینه های مختلف در چت های مختلف ، برنامه پیام رسانی فیس بوک نیز در حال کار بر روی یک ویژگی برای برنامه اندرویدی خود است که به کاربران اندرویدی این امکان را می دهد تا بر اساس تم مورد استفاده در واتساپ ، تصویر زمینه متفاوتی را انتخاب کنند. وقتی کاربران تم تیره را در برنامه فعال می کنند و تصاویر پس زمینه با رنگ روشن و وقتی تم روشن است ، این برنامه تصاویر پس زمینه تیره نشان می دهد. همچنین کاربران می توانند از گالری های تلفن خود تصویری تنظیم کنند.

 

 

 

 

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید