کد خبر:3520
پ

واتس اپ قابلیت بی صدا کردن ویدئو ها را قبل از ارسال برای مخاطبین اضافه میکند

  نکات برجسته WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد قبل از ارسال فیلم های خود را بی صدا کنند. ویژگی جدیدی که گفته می شود واتس اپ روی آن کار می کند در یکی از به روزرسانی های بتا ظاهر شده است. واتس اپ اخیراً از […]

 

نکات برجسته

  • WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران امکان می دهد قبل از ارسال فیلم های خود را بی صدا کنند.
  • ویژگی جدیدی که گفته می شود واتس اپ روی آن کار می کند در یکی از به روزرسانی های بتا ظاهر شده است.
  • واتس اپ اخیراً از کار برروی تعداد زیادی ویژگی جدید خبر داده است.از جمله بی صدا کردن چت ها برای همیشه ،قابلیت خرید WhatsApp Pay و ….
  • طبق آخرین گزارش ها ، WhatsApp در حال کار بر روی ویژگی جدیدی است که به کاربران این امکان را می دهد تا قبل از ارسال ویدیوها برای مخاطبین، آناه را بیصدا نمایند. جدا از آن ، WhatsApp تصویر زمینه پیشرفته و پیام های ناپدید شده را به نمایش می گذارد.

 

 

 

طبق گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز ، ویژگی جدیدی که گفته می شود واتس اپ روی آن کار می کند در یکی از به روزرسانی های نسخه بتا ظاهر شده است. “WhatsApp پس از فعال کردن ویژگی های Advanced Wallpaper و پیام های ناپدید شده ، اکنون روی ویژگی های جدید کار می کند. ویژگی بعدی ، که در به روزرسانی آینده در دسترس است ، به شما امکان بیصدا کردن فیلم ها را قبل از ارسال به مخاطبین می دهد. ”

 

در تصویر به اشتراک گذاشته شده توسط وبسایت wabetainfo ، می توانید گزینه بی صدا کردن ویدیو به همراه گزینه ویرایش را مشاهده کنید.

 

واتس اپ قابلیت بی صدا کردن ویدئو ها را قبل از ارسال برای مخاطبین اضافه میکند

 

جدا از این ، واتس اپ همچنین در حال کار بر روی ویژگی جدیدی به نام بعداً بخوانید یا (Read Later) است.وبسایت wabetainfo خاطرنشان می کند که این ویژگی جایگزینی ویژگی Archives Chats است. “Read Later” یک نسخه بهبود یافته از “گپ های بایگانی شده” است که شامل حالت تعطیلات است تا تمام چت های بایگانی شده را حتی در صورت ورود پیام های جدید در بایگانی خود داشته باشید. Wabetainfo در وبلاگ خود گفت: “موارد دیگری وجود دارد: وقتی یک گپ در” بعداً بخوانید “شما اعلانی از آن دریافت نخواهید کرد.

 

واتس اپ قابلیت بی صدا کردن ویدئو ها را قبل از ارسال برای مخاطبین اضافه میکند

 

 

 

 

ایران آی تی نیوز
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید