کد خبر:1851
پ

پرچمدار جدید هواوی با ۷ دوربین عرضه می شود

  به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز به نقل از دیلی میل، طبق اخباری جدید موبایل جدید شرکت هواوی(P۴۰) با ۷ دوربین به بازار عرضه می شود. ایون بلاس کارشناس فناوری فاش کرد که پرچمدار آینده هواوی حتمالا مانند سامسونگ و رقبای دیگر دارای  ۵ حسگر دوربین پشتی است. این دوربین ها درون […]

پرچمدار جدید هواوی با ۷ دوربین عرضه می شود
یکی از کارشناسان فناوری تصاویری از پرچمدار آینده هواوی یعنی p۴۰ فاش کرده که نشان می دهد این دستگاه ۷ دوربین دارد.

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز به نقل از دیلی میل، طبق اخباری جدید موبایل جدید شرکت هواوی(P۴۰) با ۷ دوربین به بازار عرضه می شود.

ایون بلاس کارشناس فناوری فاش کرد که پرچمدار آینده هواوی حتمالا مانند سامسونگ و رقبای دیگر دارای  ۵ حسگر دوربین پشتی است.

این دوربین ها درون یک ماژول برجسته پشت موبایل قرار دارند و قابلیت های مختلفی دارند از جمله یک لنز تله فوتو و یک لنز اولترا واید. احتمالا یکی از دوربین ها دارای زوم ۱۳ برابری است.

۲ دوربین دیگر نیز جلوی دستگاه نصب می شوند. رندر منتشر شده نشان می دهد ۲ سوراخ روی نمایشگر قرار دارد که نشان دهنده مکان دوربین سلفی است. به غیر از  بریدگی هایی که حامل دو حسگر هستند، این نمایشگر بدون لبه خواهد بود.

همچنین در پرچمدار آینده هواوی دکمه های تنظیم صدا و خاموش و روشن کردن دستگاه در کنار دستگاه قرار دارند، جک هدفون دیده نمی شود و به نظر می رسد موبایل با استفاده از یو اس بی سی شارژ می شود.

هنوز مشخص نیست این دستگاه چه زمانی عرضه می شود.البته پرچمدارهای پیشین هواوی قبلا در همین بازه زمانی عرضه شده اند.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید