اخیرا مراسم اهدای جوایز Mobile Choice Consumer Awards 2017 در شهر لندن برگزار شد و منتخبین از میان شرکت ها و گوشی های هوشمند برای علاقمندان معرفی شدند

در این بین، اسمارت فون گلکسی اس ۸ سامسونگ توانست جایزه «گوشی هوشمند برتر سال» را به خود اختصاص دهد. همچنین، این پرچمدار توانست به لطف دوربین قدرتمند خود، جایزه بهترین دوربین به کار رفته در یک اسمارت فون را نیز تصاحب کند.
علاوه بر این، جایزه برترین تولیدکننده سال ۲۰۱۷ نیز به شرکت سامسونگ رسید. اما در کنار سامسونگ، شرکت چینی آنر نیز توانست جایزه دسته بندی One to Watch را از آن خود کند و اسمارت فون آنر ۹ این شرکت نیز به عنوان بهترین گوشی میان رده بازار انتخاب شد. در این بین، شرکت موتورولا نیز با گوشی Moto E4 خود، جایزه مقرون‌به صرفه ترین گوشی را تصاحب کرد و بالاتر از گوشی هایی رقیبی همچون آنر ۵C، نوکیا ۳۳۱۰ و گلکسی J3 قرار گیرد.
ساعت هوشمند اپل واچ ۲ به عنوان بهترین اسمارت واچ و دستبند فیبت بیت Charge 2 نیز به عنوان بهترین محصول پوشیدنی ویژه تناسب اندام انتخاب شدند. شرکت گوگل نیز سهمی از این جوایز را به خود اختصاص داد به طوری که اسپیکر گوگل هوم توانست به افتخار دریافت جایزه بهترین گجت متصل سال نایل شود. همچنین، شرکت Sky Mobile به عنوان باارزش‌ترین کمپانی فعال در حوزه شبکه انتخاب شد.
گفتنی است کمپانی بزرگ آمازون نیز توانست جایزه بهترین خرده فروشی آنلاین را از آن خود کند و وودافون نیز به عنوان بهترین شرکت در ارائه تجربه کاربری در فروشگاه معرفی شد. شرکت های TechHouse Repair و Carphone Warehouse نیز به ترتیب موفق به کسب جوایز بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیری و بهترین شرکت خرده فروشی خیابانی شدند. و در پایان جایزه بهترین شرکت ارائه دهنده خدمات بازیافتی به Mazuna Mobile رسید. با این حال، چند روزی از رونمایی پیکسل های جدید گوگل نمی گذرد و میت ۱۰ هوآوی نیز هنوز رونمایی نشده است، بنابراین، به اعتقاد بسیاری ازکاربران، اگر این گوشی ها زودتر از این وارد بازار می شدند، می توانستند بخشی از این جوایز را به خود اختصاص دهند.