کد خبر:3177
پ

گوگل مپس به اپل واچ بازمی گردد

    به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – پس از سه سال غیبت ، گوگل این هفته اعلام کرد قصد دارد دوباره گوگل مپس را به Apple Watch بازگرداند. سرانجام کاربران اپل واچ می توانند بجای استفاده از Apple Maps از گوگل مپس استفاده نمایند و در سراسر جهان “طی هفته های […]

گوگل مپس به اپل واچ بازمی گردد

 

 

به گزارش پایگاه خبری ایران آی تی نیوز – پس از سه سال غیبت ، گوگل این هفته اعلام کرد قصد دارد دوباره گوگل مپس را به Apple Watch بازگرداند. سرانجام کاربران اپل واچ می توانند بجای استفاده از Apple Maps از گوگل مپس استفاده نمایند و در سراسر جهان “طی هفته های آینده” به گردش درآیند.

Alan Rogers و Rubén Lozano-Aguilera در وبلاگ رسمی گوگل نوشتند: “هنگامی که از خانه خارج میشوید ، ساعتهای هوشمند به شما کمک می کنند تا به سادگی با دنیای اطذاف در ارتباط باشید و اطلاعات اطراف خود را با یک نگاه مشاهده کنید.با استفاده از برنامه Google Maps برای Apple Watch ، به راحتی می توانید با ماشین ، دوچرخه ، وسایل حمل و نقل عمومی یا پیاده به هرجا که خواستید تردد کنید .

 

هنگامی که Google Maps در سال ۲۰۱۵ به گجت های پوشیدنی رسید ، یک رابط کاربری ساده و دکمه هایی برای دسترسی آسان به مکانهای ذخیره شده مانند “خانه” یا “محل کار” داشت. پنج اسل بعد ، به نظر می رسد این رابط کاربری کمی تغییر کرده است.هنگامی که شروع به پیمایش میکنید راهنمایی های لازم و گزینه های مربوط  در ساعت هوشمند به نمایش در خواهد امد .

این نسخه فعلا در بتا عمومی WatchOS 7 اپل منتشر شده است ، که اولین نسخه عمومی این شرکت از WatchOS 7 است  که معمولاً برای توسعه دهندگان اختصاص داده شده . علاقمندان می توانند به صورت آنلاین وارد سیستم شوند توسعه دهنگان شوند و این نسخه را دانلود نمایند. اما نکته دیگر استفاده از یک آیفون با iOS beta 14 ثبت شده است.

اگر این ویژگی ها برای شما جذاب نبود ، Google همچنین از سازگاری برای Dash Carboard  شرکت Apple پرده برداشته بدین صورت که  رانندگان کیتوانند کنترل رسانه ها از قبیل (موسیقی ، پادکست ها ، کتابهای صوتی) بدون نیاز از خارج شدن مسیر یاب تجربه کنند، این کار باعث میشود رانندگان تمرکز خود را بر روی جاده و مسیر نگه دارند.

 

Alan Rogers میگوید : “Google Maps به شما كمك می كند برای رفتن به مکان های مختلفو یافتن آنها . کافیست کسانی که از دستگاه های اپل واچ استفاده می  با خیال راحت مسیر یابی خود را به  Google Maps بسپارند وبه راحتی با مچ دستشان نظاره گر مسیر باشند.

Google Maps اکنون با CarPlay Dashboard در کلیه وسایل نقلیه پشتیبانی شده در سطح جهان سازگار است.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید