- ایران آی تی نیوز - https://iranitnews.ir -

چه چیزهایی درWWDC اپل در سال ۲۰۲۰ رونمایی میشود؟

امشب رویداد آنلاین بزرگ WWDC سال ۲۰۲۰ برگزار خواهد شد. کنفرانس سالانه توسعه دهندگان WorldWide رویدادی است که اپل [1] به روزرسانی های بزرگ نرم افزاری خود را به تمام دستگاه های خود از جمله آیفون ،آی پد، مک بوک و … میپردازد. اپل معمولاً هیچ سخت افزاری را در WWDC رونمایی نمی کند اما ممکن است این روند امسال تغییر کند و گجت های جدیدی معرفی شود.

به گزارش ایران آی تی نیوز [2]مدیران شرکت اپل، در ساعت ۲۱:۳۰ به وقت تهران به روی صحنه می‌روند تا از جدیدترین آپدیت ها برای iOS، iPadOS، MacOS، tvOS و watchOS رونمایی کنند.

 

 

رونمایی از iOS 14 

 

چه چیزهایی درWWDC اپل در سال 2020 رونمایی میشود؟

 

شایعات نشان می دهند که تغییراتی در هوم اسکرین ایجاد شده است ، برنامه تناسب اندام ،Find My app از نو طراحی شده و امکانات خاصی برای iMessage در iOS 14در نظر گرفته شده است.

 

watchOS 7

 

چه چیزهایی درWWDC اپل در سال 2020 رونمایی میشود؟

 

 

انتظار می رود  اپل یک واچ‌فیس به نام Infograph Pro را معرفی می‌کند که سرعت‌سنج را نیز در خود جای داده‌است. ویژگی ردیابی خواب با WatchOS 7 بهبود خواهد یافت. همچنین قابلیت جدید SchoolTime به والدین اجازه می‌دهد استفاده از برنامه‌های خاص را به ساعت‌های مشخصی محدود کنند.

 

 

 

macOS 10.16

 

 

چه چیزهایی درWWDC اپل در سال 2020 رونمایی میشود؟
پیام ها: از طریق پروژه Catalyst ، اپل می تواند نسخه IOS Messages را به Mac بیاورد. این امکان به کاربران اجازه می دهد جلوه های پیام و برچسب را در مک فعال کنند. ممکن است که برنامه های پیامرسان این شرکت نیز به macOS مهاجرت کنند ، و  با نسخه iOS مطابقت پیدا کنند.
میانبرها: طبق گزارش ها ، اپل همچنین از Catalyst استفاده می کند تا برنامه میانبرهای iOS را به Mac بیاورد. این می تواند برای اولین بار اتوماسیون کراس پلت فرم را با خود به همراه آورد.

tvOS 14

 

چه چیزهایی درWWDC اپل در سال 2020 رونمایی میشود؟

 

برنامه تمرین: با نام مستعار “سیمور” ، برنامه تمرین در tvOS فیلم های بدنسازی را در طیف وسیعی از تمرینات نشان می دهد – از تمرین اصلی تا رقص و حتی یوگا. طبق گزارش ها ، این برنامه به صورت رایگان در دسترس خواهد بود و با Apple Watch کاربران همگام سازی می شود. تمرین نیز قابل تنظیم خواهد بود.

حالت کودکان: حالت بچه ها در tvOS به والدین امکان می دهد زمان و برنامه هایی را که کودک هنگام استفاده از دستگاه استفاده می کند محدود کند.

ScreenTime: اپل می تواند ScreenTime را به انواع TV به tvOS منتقل کند.

خروجی دائمی صوتی: tvOS 14 ممکن است به کاربران امکان انتخاب دائم دستگاهی برای خروجی صوتی مانند HomePod یا نوار صدا را بدهد ، به جای انتخاب بلندگو به صورت دستی از طریق AirPlay.

اگر می خواهید به همه رویدادها و فیلم های توسعه دهنده دسترسی پیدا کنید ، برای ثبت نام باید سالانه ۹۹ دلار هزینه بپردازید.