وبسایت خبری ایران ای تی نیوز از سیستم خودکار برای دریافت مطالب از برترین سایتها و وبلاگهای فارسی زبان -که در زمینه آی تی و موضوعات مرتبط با آن فعالیت میکنند- استفاده میکند. تکنولوژی استفاده شده در این سیستم RSS میباشد.
بدین ترتیب به صورت روزانه بهترین مطالب ممکن، پس از دریافت اتوماتیک توسط همکار ویرایشگر در سایت انتخاب، تگ گذاری و در صورت نیاز اصلاح و سپس منتشر میشوند.

با توجه به اینکه مطالب از فید سایتها و وبلاگهای مشخص و محدودی دریافت میشوند. تمام تلاش ما بر این است که حقوق نشر و کپی رایت بصورت عرف برای نویسنده وسایت وی درنظر گرفته شده و هیچ مطلبی بدون ذکر منبع در سایت منتشر نشود.
در کنار هر مطلب منتشر شده، نام نویسنده، لینک اصلی مطلب، لینک سایت، و لینک خبرخوان سایت نویسنده بصورت خودکار ضمیمه شده است. همچنین در صفحه اصلی لینک تمام سایتهایی که حداقل ۵ مطلب منتشر شده در سایت ایران آی تی نیوز داشته باشند، نمایش داده میشود، سایز لینک هر سایت ارتباط مستقیم با تعداد مطالب منتشر شده از آن سایت دارد.

اگر چه امیدواریم که تلاش این نشریه منجر به معرفی سایتهای برتر آی تی در ایران شود، در صورتی که دوستان عزیز تمایل به انتشار مطالب سایت خود در پایگاه خبری ایران ای تی نیوز را ندارند، میتوانند با ارسال درخواست حذف سایت خود از لیست اقدام نمایند.
دوستانی هم که تمایل به انتشار مطالبشان در نشریه دارند نیز میتوانند از طریق فرم تماس با ما لینک سایشان را برای ما ارسال کنند. سایت پس از بررسی و داشتن شرایط لازم به لیست نشریه اضافه خواهد شد.

شرایط لازم برای عضویت یک سایت در نشریه:

  • مطالب بایستی منحصرا توسط نویسنده یا اعضای سایت تولید و یا ترجمه شده باشند.
  • مطالب مرتبط با موضوع فعالیت سایت خوارزمی باشد.
  • ادبیات و نوع نوشتار مطلب با سایر مطالب منتشر شده در سایت خوارزمی همخوانی داشته باشد.
  • سایت دارای فید با متن کامل و استاندارد باشد.

با افتخار از هرگونه پیشنهاد و انتقاد کاربران و بازدید کنندگان عزیز جهت ارتقاء کیفی نشریه استقبال و قدردانی میکنیم.

با تشکر

مدیریت پایگاه خبری ایران آی تی نیوز