کد خبر:2797
پ

PNY از فلش مموری کوچک 512GB خود رونمایی کرد

    حمل هارد های اکسترنال برای انتقال اطلاعات ممکن است برای همه راحت و خوشایند نباشد ، اگر شما هم از این دسته افراد هستید ک ابعاد این ابزار انتقال اطلاعات همچون هارد ها و فلش مموری ها برایتان مهم است کمپانی PNY راه حل مشکل شماست ! به گزارش ایران آی تی نیوز […]

PNY از فلش مموری کوچک 512GB خود رونمایی کرد

 

 

حمل هارد های اکسترنال برای انتقال اطلاعات ممکن است برای همه راحت و خوشایند نباشد ، اگر شما هم از این دسته افراد هستید ک ابعاد این ابزار انتقال اطلاعات همچون هارد ها و فلش مموری ها برایتان مهم است کمپانی PNY راه حل مشکل شماست !

به گزارش ایران آی تی نیوز PNY امروز از محصول جدید خود به اسم Elite-X Fit  رونمایی کرد این فلش مموری بسیار کوچک از درایور  USB 3.1 پشتیبانی میکند . ابعاد این محصول 2.03*1.5*0.78 سانتی متر است.

 

PNY از فلش مموری کوچک 512GB خود رونمایی کرد

 

 

Elite-X Fit  با استفاده از درایو USB 3.1 سرعت خواندن اطلاعات را تا 200MB/s پشتیبانی میکند و سرعتی معادل 30 برابر سریعتر از USB 2.0 دارد.

مدل 256 گیگابایتی Elite-X Fit دارای قیمت 47.99 دلار است ، برای مدل 512 گیگابایتی با توجه به طراحی بسیار کوچک و ظرفیت زیاد قیمتی معادل 100 دلار پیشبینی میشود. از نظر رقابتتنها یک فلش مموری دیگر وجود دارد که از نظر اندازه و ظرفیت می تواند با هم رقابت کند و آن SanDisk 512GB Ultra Fit است که می توان با قیمت حدود 78 دلار آن را خریداری کرد اما کندتر و کمی بزرگتر است.

ایران آی تی نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید